fbpx

Czego szukasz?

Ważył ponad 100 kg i przebiegł maraton w czasie 3:23 – Dominik Juszczyk

W tym odcinku rozmawiam z Dominikiem Juszczykiem, który totalnie zmienił swój styl życia po trzydziestce. Zaczął biegać, przeszedł na dietę roślinna i przebiegł maraton w czasie 3:23. Dominik jest mistrzem produktywności i budowania nawyków. Rozmawialiśmy o tym jakie nawyki zbudował Dominik oraz jak wygląda jego poranna i wieczorna rutyna. Dominik podzielił się także swoimi doświadczeniami dotyczącymi pisania dziennika.

wersja wideo rozmowy

Tutaj znajdziesz Dominika

Polecane przez Dominika:

  • Aplikacja Freedom
  • Aplikacja Day One (Dziennik)
  • Książka „The Flinch”
  • Książka „Stoicyzm na każdy dzień”
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
martyna
martyna
2 lat temu

świetny podcast 🙂

Kasia
Kasia
2 lat temu

Wow Ile pozytywnych emocji i pomysłów Wow Dziękuję za temat Myślałam że posłucham tylko o tym jak wziąć się za siebie i zacząć robić cis by biegać ( JA MAM JUŻ ZA SOBĄ 2 NIEUDANE PODEJŚCIE DO BIEGANIA ) a Wy rozmawialiscue o tylu ciekawych rzeczach Jestem grubo po 40 ale nadal mam duża chęć na życie Ale musiałam zacząć dbać o zdrowie A bieganie wydawało mi się dobrym pomysłem Bardzo fajnie się słuchało Dużo wyniosłam dla siebie Bardzo dziękuję

Mariusz
2 lat temu

Niesamowity i motywujący odcinek. Pokazuje, że jak się chcę, to można dużo osiągnąć. Sport może nam wiele dać, kiedy już zaczynamy przygodę z dietą i treningami, nasze życie w pewnym stopniu się zmieni.

Bądź na bieżąco

instagram.com/owsianapl