fbpx

Czego szukasz?

Podcast

Hashimoto – leczenie, dieta i suplementacja – Paulina Ihnatowicz

W tym odcinku rozmawiam o Hashimoto z Pauliną Ihnatowicz – dietetyczką kliniczną i doktorantką na SGGW. Z tego odcinka dowiesz się czym jest choroba Hashimoto, jakie są jej objawy, jak ją zdiagnozować i jakie są jej przyczyny. Paulina wyjaśniła na czym polega leczenie oraz jak powinna wyglądać dieta i suplementacja w chorobie Hashimoto.

Podcast

Jak możemy pomóc osobom w kryzysie bezdomności – Kasia Nicewicz

W tym odcinku rozmawiam z Kasią Nicewicz, która jest prezeską i działaczką fundacji Daj Herbatę. Fundacja Daj Herbatę zajmuje się pomocą dla osób w kryzysie bezdomności, ubogich i wykluczonych. Z tego odcinka dowiesz się z jakimi problemami zmagają się osoby z kryzysie bezdomności oraz jak możemy im pomóc.

Podcast

Zmiana zawodu i szkodliwe przekonania na temat pieniędzy – Ania Ulanicka

W dzisiejszym odcinku rozmawiam z Anią o zmianie ścieżki zawodowej i poszukiwaniach swojej drogi. Mówimy o ograniczających nas przekonaniach m.in. tych dotyczących pieniędzy, pracy z pasji, własnym biznesie i dbaniu o siebie.

Podcast

Czy singielka może być szczęśliwa? Marta Niedźwiecka

W tym odcinku rozmawiam z Martą Niedźwiecką o naszym poczuciu własnej wartości w kontekście nieskutecznego randkowania i szukania miłości.

Z tego odcinka dowiesz się:
– Skąd u kobiet taka presja na bycie w związku?
– Jak nie podkopać swojej pewności siebie nieskutecznym poszukiwaniem partnera?
– Jak być szczęśliwą i spełnioną kobietą nie mając faceta?
– Jakie są czerwone flagi, które mówią nam “lepiej uciekaj”?
– Jak szukać i czy szukać miłości?

Podcast

Jak buduję nawyki i po co to robię?

https://api.spreaker.com/v2/episodes/47593197/download.mp3 W tym odcinku opowiadam o tym czym są nawyki i dlaczego warto przyjrzeć się swoim nawykom. Opowiadam o nawykach,...
Podcast

Q&A: Dlaczego Tajlandia? Jak zmieniłam się pod wpływem związku?

W tym odcinku odpowiadam na pytania, które zadaliście mi na Instagramie. Pytania dotyczą wyjazdu do Tajlandii, podróżowania, mojego związku, pracy oraz codzienności.

Podcast

Jak tanio zorganizować podróż dookoła świata – Lost Italianos

W tym odcinku rozmawiam z Dianą i Marcinem, którzy tworzą w internecie podróżnicze treści pod pseudonimem Lost Italianos. Rozmawiamy o tym jak zorganizowali podróż dookoła świata za 55 000 zł nie rezygnując z drogich kierunków takich jak Australia, Nowa Zelandia czy Kalifornia. Diana i Marcin opowiedzieli o tym jak kilka razy próbowali rzucić pracę w aptece, żeby spełnić podróżnicze marzenia. To wspaniały odcinek o tym, żeby robić swoje i nie poddawać się jak coś nam nie wyjdzie za pierwszym razem.

Bądź na bieżąco

instagram.com/owsianapl