fbpx

Czego szukasz?

Cześć, nazywam się
Justyna Świetlicka
i jestem dietetykiem.

Pomagam kobietom zmieniać nawyki żywieniowe i budować pewność siebie. Jestem autorką książki "Dieta to nie wszystko" oraz czterech ebooków z przepisami "Gotuj z radością".

Więcej o mnie
.
BLOG

Najnowsze wpisy

Podcast

Schudła 20 kg i nauczyła się jeść bez liczenia kcal – Agata Sambor

Zapraszam Cię na drugi odcinek podcastu z serii do której zaprosiłam kursantki Kompleksowego Kursu Odchudzania, żeby opowiedziały o swojej historii odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych.

Bohaterką tego odcinka jest Agata, która mieszka w Holandii i jest logistykiem w dużej firmie. Jak wiele kobiet nie akceptowała swojego wyglądu, podejmowała wiele prób odchudzania i zaliczyła efekt jojo. Nie będę zdradzać zbyt wiele szczegółów we wstępie. Posłuchaj historii Agaty, żeby dowiedzieć się co zrobiła, żeby naprawić swoją relację z jedzeniem oraz swoim ciałem.

Podcast

Przerobiła każdą dietę, a teraz je intuicyjnie – Agata Koryl

Agata od kilku lat mieszka w Norwegii. Jest mamą dwóch dorosłych córek i trenerką personalną. Przez kilkanaście miała trudną relacją z jedzeniem i zmagała się z brakiem pewności siebie. Testowała wszystkie diety, ale efekt zawsze był ten sam.
Agata była uczestniczką pierwszej edycji Kompleksowego Kursu Odchudzania i w tym odcinku opowiedziała o swojej historii związanej z odchudzaniem oraz o tym co się u niej zmieniło po kursie.

Podcast

Jak brak asertywności rujnuje Twoje życie – Magda Hajkiewicz-Mielniczuk

W tym odcinku rozmawiam z psychodietetyczką Magdą Hajkiewicz-Mielniczuk o asertywności oraz poczuciu własnej wartości. Z tego odcinka dowiesz się czym naprawdę jest asertywność, czym charakteryzuje się osoba asertywna i jak brak asertywności może rujnować twoje życie. Poruszyłyśmy także temat komunikacji, trudnych emocji i stawiania granic.

Podcast

Nie każdy musi mnie lubić – Ania Maluje

W tym odcinku rozmawiam z Anią Kęska o pewności siebie, akceptacji, asertywności oraz wyrażaniu własnej opinii. Poruszyłyśmy także temat nie noszenia stanika oraz nie robienia rzeczy, które kobiety “powinny robić”. Z tego odcinka dowiecie się także jakie jest nasze zdanie na temat wysokich standardów wobec mężczyzn oraz bycia w związku.

Podcast

O szukaniu swojej drogi zawodowej, samozatrudnieniu i stawianiu celów – Ola Foryś

W dzisiejszym podcaście rozmawiam z Olą Foryś, znaną w internecie jako Wild Rocks, o szukaniu własnej drogi zawodowej, przebranżowieniu, wyznaczaniu celów i organizacji pracy. Ola opowiada swoją historię, która pokazuje, że wykształcenie nie musi determinować drogi zawodowej oraz mówi o pozytywnych i negatywnych stronach samozatrudnienia. Rozmawiamy również o propagandzie sukcesu, pracy z pasji i o tym jak określać długoterminowe cele.

WSPÓŁPRACA ONLINE

Potrzebujesz pomocy w zmianie nawyków żywieniowych?

Zapytaj o możliwość współpracy

To nie jest zwyczajna książka o odchudzaniu!

To przewodnik po świecie zdrowego odżywiania, który powinna przeczytać każda kobieta, zanim zacznie się odchudzać.

Już od 79,00 zł Zobacz pakiety

Bądź na bieżąco

instagram.com/owsianapl