fbpx

Czego szukasz?

Nie poszli na studia i zostali nauczycielami jogi. Hello Yogi

Odcinek powstał w ramach serii #ktobypomyślał – podcasty, która została przygotowana wraz z Patronite i ING Bankiem Śląskim. W tej serii oddajemy głos młodym, inspirującym przedstawicielom generacji Zet. Głównym tematem rozmów jest ich nieszablonowe podejście do życia, robienie rzeczy w zgodzie ze sobą i dążenie do niezależności.

W podcaście rozmawiam z Hello Yogi, czyli Wiktorią i Kamilem m.in. o tym dlaczego nie poszli utartym szlakiem i postanowili po liceum porzucić pomysł studiów i jak to się stało, że przekuli swoją pasję do jogi w pracę i sposób na życie. Poruszyliśmy również temat codziennych rutyn, balansu między pracą a życiem codziennym, podejścia do zarabiania pieniędzy i zmian pokoleniowych w kontekście dbania o siebie.

Podcast z Hello Yogi to pierwszy z serii #ktobypomyślał, ale odcinki przez najbliższe tygodnie będą pojawiać się regularnie. Jeśli chcecie posłuchać więcej inspirujących rozmów m.in Rafała Gębury z Michałem Kuryłkiem, czy Karoliny Sobańskiej z Lumpfinds to obserwujcie:

https://patronite.pl/ktobypomyslal/

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
Karolina
5 miesięcy temu

Super odcinek! Nie znałam wcześniej Wiktorii i Kamila, ale jestem już po pierwszej praktyce z nimi! <3

Bądź na bieżąco

instagram.com/owsianapl