0
Darmowe jadłospisy dieta

Tygodniowy jadłospis 2500 kcal (dla kobiet aktywnych fizycznie)

Mam dla was nowy, tygodniowy zestaw pomysłów na zdrowe posiłki, dzięki którym możecie zmienić swoje nawyki żywieniowe, a przy dodatkowym wdrożeniu aktywności fizycznej zgubić zbędne kilogramy.

Nie traktuj tej diety jako rozpiski, której musisz się kurczowo trzymać. Potraktuj ten plan żywieniowy jako inspirację oraz źródło wiedzy. Nie zniechęcaj się, jeśli nie uda ci się przestrzegać jej w stu procentach. Jeśli nie masz pojęcia co zjeść na śniadanie, co zabrać ze sobą do pracy albo co zrobić na kolację, ten jadłospis jest dla ciebie.

Mój jadłospis bazuje na nieprzetworzonych produktach, dużej ilości warzyw, owoców, kasz, płatków owsianych oraz orzechów. Zawarłam w nim moje ulubione posiłki i jeśli śledzicie mojego instagrama, to od razu zauważycie w nim to co jem na co dzień.

W tym jadłospisie znajdziesz posiłki zawierające mięso, nabiał oraz gluten. Mleko możesz zastąpić napojem sojowym lub ryżowym. Chleb żytni chlebem bezglutenowym. Możesz użyć makaronu bezglutenowego. Baw się w kuchni, modyfikuj przepisy według swoich potrzeb.

TUTAJ ZNAJDZIESZ POPRZEDNIE JADŁOSPISY:

Tygodniowy jadłospis 1800 kcal (bez glutenu, bez nabiału)

Tygodniowy jadłospis 1800 kcal (bez glutenu)

Tygodniowy jadłospis 1800 kcal (bez glutenu, bez nabiału, bez mięsa)

2500 kcal – czy to nie za dużo?!

Dieta to nie tylko redukcja masy ciała. Dieta to nasz sposób żywienia. Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie i chcesz osiągać coraz lepsze wyniki w sporcie jaki uprawiasz – musisz jeść. Jeśli cały czas utrzymujesz ujemny bilans kaloryczny (jesz mniej niż twój organizm potrzebuje) możesz zapomnieć o postępach na treningu. Ja obecnie jem 2800-3000 kcal, ponieważ chcę poprawić moje wyniki w podnoszeniu ciężarów. Nie zapominajmy jednak, że każdy z nas jest inny, mamy inny wzrost, masę mięśniową, inny tryb życia oraz aktywność fizyczną. Taka kaloryczność diety będzie odpowiednia dla osoby, która trenuje 3-4 razy w tygodniu, waży ok 60 kg i chce utrzymać swoją obecną wagę.

DIETA 2500 KCAL DO POBRANIA

Jeśli podoba ci się moje podejście do odżywiania, ale potrzebujesz indywidualnego podejścia napisz do mnie: owsiana.kontakt@gmail.com

Sprawdź także

3 komentarze

 • Reply
  Anonimowy
  19 kwietnia 2018 at 12:03

  a białka nie za mało? nie powinno być ok. 150-180 gram?

 • Reply
  Grzegorz Wazowicz
  20 kwietnia 2018 at 19:09

  Hej, super tylko czy jest opcja żeby było mniej składników. Moim zdaniem brakuje jadlospiow prostych, łatwych w przygotowaniu i dosłownie z kilku składników.

 • Reply
  sawa85
  24 kwietnia 2018 at 08:20

  Hej! Super te jadlospisy, czy jest szansa na 1600kcal z nabialem i glutenem, ale bez miesa? Dzieki!

Leave a Reply