0
trening

Jak zrobić szpagat? Rozciąganie dla początkujących

Szpagat zawsze był moim marzeniem. Wydawał mi się jednak czymś nieosiągalnym. Pomimo tego, że zawsze byłam całkiem dobrze rozciągnięta, nie sądziłam, że uda mi się kiedykolwiek zrobić szpagat. Zapraszam was na rozmowę z Wiktorią Rychlewicz, instruktorką strechingu oraz pole dance w studio Body Femme w Poznaniu. Odpowiemy na najczęściej zadawane pytania dotyczące szpagatu.

Wielokrotnie próbowałam sama rozciągać się do szpagatu sama w domu. Popełniałam jednak wiele błędów i szybko się poddawałam nie widząc rezultatów. Dopiero na zajęciach ze strechingu z Wiktorią uświadomiłam sobie, że każdy z nas może zrobić szpagat.

Mi wystarczył miesiąc regularnego rozciągania, żeby w końcu zrobić szpagat. Po tym jak wrzuciłam moje porównanie dostałam mnóstwo pytań jak się rozciągam. Zebrałam wszystkie pytania i nagrałąm dla was film razem z Wiktorią.

 

Skoro poznaliście już teorię, czas na praktykę! Wskakujcie w wygodne legginsy, odpalajcie film i rozciągajcie się razem z nami!

 

 

Jeśli jesteście z Poznania koniecznie wybierzcie się do Body Femme na zajęcia! Gdyby nie streching z Wiktorią, mój szpagat pozostałby w sferze marzeń.

Sprawdź także

1 Komentarz

  • Reply
    FCE.pl
    17 marca 2019 at 14:39

    Twój artykół zmotywował moją żonę do podjęcia realizacji również jej mażenia o szpagacie, Zamieszcony filmik “jak zrobić szpagat” to strzał w dziesiątkę, żona jest bardzo zadowolona, Konkretne ćwiczenia na konkretny temat.

Leave a Reply